Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
IK Rosendal
Alheden/Ravnsbjerg
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
IK Rosendal
Randers Freja
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 472
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
IK Rosendal (1)
IK Sylvia Ravnkilde
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
IK Rosendal (2)
FC Dardania
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
IK Rosendal
Viborg FF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
IK Rosendal
Assens IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 554
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
IK Rosendal
Hornbæk SF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 774
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
IK Rosendal
Viborg Sdrm. IK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
IK Rosendal
MTIF/Klejtrup B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
IK Rosendal
Farsø/Ullits IK
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Aars IK (2)
Arden IF
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
IK Rosendal (1)
Svenstrup-Godthåb IF
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
St. Restrup IF (1)
Aars IK
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Arden IF
IK Rosendal
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Farsø/Ullits IK
Aars IK (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
IK Rosendal
Aars IK (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Arden IF
Aars IK (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Aars IK
IK Rosendal (2)
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF (1)
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aars IK (2)
Farsø/Ullits IK
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aars IK (1)
IK Rosendal
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 240
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
IK Rosendal (2)
IK Rosendal (1)
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
IK Rosendal
Gug B
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
IK Rosendal
Støvring IF
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Gug B
Vejgaard B
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Skørping IF Frem
Nibe BK
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Støvring IF
Vejgaard B
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Gug B
Skørping IF Frem
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Nibe BK
IK Rosendal
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
IK Rosendal
Farsø/Ullits IK
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
IK Rosendal
Hornum IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. aug
10:00
Sortebakkeskolen
Rosendalskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
10:00
Søndre Skole - Hobro
Mariager Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
11:05
Rosendalskolen
Søndre Skole - Hobro
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
11:05
Mariager Skole
Sortebakkeskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
12:10
Sortebakkeskolen
Søndre Skole - Hobro
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
12:10
Rosendalskolen
Mariager Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
IK Rosendal
Skørping IF Frem
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
IK Rosendal
Aabybro IF
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
IK Rosendal (1)
Doense/Vebbestrup IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
IK Rosendal
Skørping IF Frem
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
IK Rosendal
IF Dannebrog Astrup
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
IK Rosendal
Doense/Vebbestrup IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
IK Rosendal
Fyrkat Q
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
IK Rosendal
Nibe BK
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hobro IK
Aars IK
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 213
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
IK Rosendal
Farsø/Ullits IK
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 213
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Aars IK
IK Rosendal
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 213
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Farsø/Ullits IK
Hobro IK
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 213
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
IK Rosendal
Hadsund B
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
IK Rosendal
Doense/Vebbestrup IF
M+32 C - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
IK Rosendal
Als B
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 554
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
IK Rosendal (2)
Ommersyssel IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
IK Rosendal
Veddum IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
IK Rosendal
Støvring IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
IK Rosendal
Viborg Q (3)
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
IK Rosendal
Farsø/Ullits IK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 774
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
IK Rosendal
Mariager IK (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
IK Rosendal (2)
Doense/Vebbestrup IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
IK Rosendal
Randers Freja
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
IK Rosendal
Støvring IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
IK Rosendal
Aars IK
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Aars IK
Skørping IF Frem
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Skørping IF Frem
IK Rosendal
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:45
IK Rosendal
Farsø/Ullits IK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
IK Rosendal
Aars IK
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
IK Rosendal (L4/472)
Hobro IK (L3/462)
U16 Drenge/11:11 (2009) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
IK Rosendal (1)
Haverslev IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
IK Rosendal
Dronningborg B
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
IK Rosendal
Terndrup IF
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
IK Rosendal
Hadsund B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Hadsund B
Hobro IK
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Hobro IK
IK Rosendal
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
IK Rosendal
Fyrkat Q - Hobro IK
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
IK Rosendal
Svenstrup-Godthåb IF
M+32 C - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 401
|